תמונה קבוצתית עם עפר פלאוט, אקספדיטור


נעים להכיר, שמי עפר פלאוט (זה שמצד ימין בחזית התמונה).

אני הבעלים והמנכ”ל של חברת הייעוץ אקספדיטור מאיץ עסקים בע”מ. ב-15 השנים האחרונות, אני מנהל פעילות ייעוץ והכשרה של בעלי עסקים ואנשי הצוות שלהם כדי לטפל בעסק ובחיים בצורה טובה יותר.

אימצתי ארבעה ערכים והם שזורים בכל הפעילות שלנו עם בעלי עסקים:

אכפתיות, פשטות, תוצאות, ושלמות.

הדבר האהוב עלי ביותר הוא לעבוד עם אנשים בעלי יכולת ולעזור להם להתגבר על מחסומים באמצעות ידע מדויק ומעשי שניתן להבנה ויישום.

אני מלווה, מכשיר ומייעץ לבעלי עסקים ויזמים כדי להגביר את היכולת שלהם בניהול, בנייה וביסוס של ארגונים שמאפשרים התרחבות והשגת מטרות. הפעילות הזו מאפשרת לי לחקור מקרוב מגוון עצום של מקרים ולזהות את הפעולות המוצלחות והלא מוצלחות. 

אני כאן כדי לעזור לך להתמודד עם האתגרים בעסק שלך, להחליף את הכאוס לסדר, ולעזור לך להגדיל את הרווחיות, הרוגע, והסיפוק מהעבודה.

“אקספדיטור מאיץ עסקים” מלווה מנהלים ובעלי עסקים יד ביד למימוש החזון העסקי שלהם. שנים של עבודה עם מאות בעלי עסקים הביאו אותנו לראות שהמשותף לכל בעלי העסקים הוא רצון לנהל עסק מצליח וריווחי שרץ בצורה חלקה, במורל גבוה, ושמנוהל בצורה מספיק אפקטיבית כך שיישאר לאיש העסקים מספיק זמן לעסוק בתחביביו ולבלות עם המשפחה. אלו המטרות שאנו רואים מול עיניינו כשאנו פוגשים בעל עסק ומתחילים לעבוד איתו.

צפה בסרטון קצר המסביר את המבנה של כל עסק והזוית הייחודית ממנה אנו ניגשים לליווי העסקי.


רוצה לשים סוף לצרות פיננסיות ולהשיג שקט בתפוקה? מלא שאלון ניתוח עסקי שיימצא איפה הבעיה ויעזור לבנות תוכנית אסטרטגית שתשים סוף לקשיים שאתה מנסה לפתור. לא עוד רווחים קטנים מדי ולא עוד כאוס וסטרס בעסק. עזרנו למאות בעלי עסקים ונשמח לעזור גם לך.

לקוחות מספרים

״ראיתי שאני ממלא 30 תפקידים והבנתי איך אני פותר את זה ומפנה זמן״

״הרגשתי שאני עושה כל מה שצריך, משקיע בחברה המון שעות, אך לא מגיע להישגים שאני מצפה, גם מבחינת רווחיות. העסק נקלע למשבר עמוק.

לא ויתרתי, וקלטתי שיש כאן משהו שאני לא עושה נכון. הבנתי שאני צריך לרכוש ידע כדי לעשות את העבודה בצורה נכונה.

עפר ידע להסתכל על כל הצדדים ועזר לנו לנהל את הארגון ברמה הכי גבוהה שאפשר. מ-3 סניפים צמחנו ל-8, עם גדילה של 10%-15% במחזור הפעילות בכל שנה, כולל בתקופות הסגרים.״

איציק פלד
מנכ״ל חברת Swiss System

איציק

״לעפר ראייה חודרת להגדיר את הדברים, והוא הציג לי אותם שחור על גבי לבן, זה ליגה אחרת״

״היה אצלי כאוס בניהול של העסק, הרגשת הצפה של עבודות שאני לא מצליח לטפל בהן כמו שהייתי רוצה מבחינת הקצאת משאבים של עובדים, חומרים, בזבוז זמן וחזרה על פעולות.

עם כל המאמץ שלי, לא היו לי מספיק שעות ביום.

עפר עזר למצוא את הסיבה האמיתית לקשיים. אני רואה את ההתקדמות כל חודש בגרפים. הגרף כל חודש עולה בצורה לינארית ונוצרה דינמיקה של חברה.״


לירן לבנה
מנכ״ל חברת אויר הרים

סרטונים מלקוחותינו שהצליחו בגדול

בזכות העבודה עם עפר יצאתי מהמצב הקשה והצלחתי לראות את המטרות ולהגשים אותן. מחזור המכירות של יוני היה שווה לכמעט כל מחזור המכירות של השנה הקודמת.

אחיה אפגין
מנכ״ל חברת סידהארתא

עפר ידע להסתכל על כל הצדדים ועזר לנו לנהל את הארגון ברמה הכי גבוהה שאפשר. מ-3 סניפים צמחנו ל-8, עם גדילה של 10%-15% במחזור הפעילות בכל שנה, כולל בתקופות הסגרים בקורונה.

איציק פלד
מנכ״ל חברת Swiss System

לפני שפגשתי את עפר, העסק התנהל בכיבוי שרפות והיה די לא יציב. כשראיתי את השאלון הבנתי שזה בדיוק מה שהטריד אותי! הוא יודע לזהות את החולשות ולתת את הכלים המתאימים, בין אם זה שיווק, תזרים מזומנים, או סדר בארגון.

דורון שוורץ׳
מנכ״ל חברת אקו-סייפ