אודות אקספדיטור מאיץ עסקים בע"מ

פרופיל חברה

המטרה שלנו: לעזור לאנשים ולעסקים לממש את הפוטנציאל שלהם.

בעזרת כלים מדויקים וידע מעשי, חברת אקספדיטור מאיץ עסקים בע"מ, עוזרת למנהלים ולעובדים להיות יציבים יותר, לשמור על אתיקה גבוהה בעבודה ובחיים, ולהיות פרודוקטיביים בפעילותם.

1. סמינר כלים למקום העבודה ויעילות אישית

סדנא עוצמתית המסייעת למשתתפים בה לרכוש להיות יעילים בעבודה, בחיים בניהול בקשרים בין אישיים ובמהלך תוכניות ייעוץ.

2. סדרת סמינרים למנהלים

זוהי סדרת סמינרים מקצועיים בנושאים כגון: שיווק, ניהול פיננסי נכון, ניהול זמן יעיל, שיטות מכירה יעילות, כלים להצלחה ניהולית, הצלחה באמצעות תקשורת, מנהיגות ומוטיבציה, גיוס וניהול עובדים טובים.

3. קורסים אישיים

קורס מורכב מדף מעקב המכיל את כל הפעולות וחומרי הלימוד המפורטים בו ואת חומרי הלימוד עצמם המצויינים בדף המעקב. קצב הלימוד בקורס הוא אישי ונקבע בין התלמיד לבין מפקח הקורס. קיים מגוון קורסים החל משיפור והשגת מיומנויות ניהול ומיומנויות אישיות דרך קבלת כלים מעשיים בארגון, ניהול כוח אדם, ניהול פיננסי ועד שיווק והגדלת הכנסות.

4. ייעוץ וליווי מקצועי

מתן ייעוץ וליווי על פי תוכנית שנתפרת באופן ייחודי למנהל ו/או לעסק בהתאם למצב בשטח. התוכנית נבנית על פי מבדקים וניתוח המצב מול המטרות אליהן צריך ורוצים להגיע.

מקור הידע

אקספדיטור מאיץ עסקים בע"מ הוקמה על ידי עפר פלאוט על מנת לספק למנהלים את האפשרות לרכוש מיומנות להבין ולטפל באנשים ובמצבים טוב יותר. בעזרת הכשרה מעשית טובה למנהלים ולצוות העובדים בשילוב מדיניות מתאימה ושיטות הכשרה אפקטיביות, הכוללות כמובן תרגילי הכשרה מתאימים, כל אדם בעל יכולת יכול לשפר את המיומנויות הנדרשות לו באופן מעשי.

הכרכים של קורס מנהלי ארגוניתשירותי החברה מבוססים על מאגר ידע הכולל מעל 7600 מכתבי מדיניות בנושא טכנולוגיה ניהול מודרנית שנכתבו על ידי ל.רון האברד במהלך יותר משלושה עשורים של ניהול ארגונים וייעוץ לבעלי עסקים סביב העולם. זהו המחקר המקיף, השלם והמעשי ביותר בנושא ניהול והוא מתועד באינצקלופדיה בת 12 כרכים וספרות משלימה הזמינה ב 15 שפות.

אחד הדברים הבולטים שתוכל לגלות בעצמך, הוא המעשיות של העקרונות והנהלים הכלולים בה. הם נובעים מניסיון מעשי, עם בדיקות מחמירות בעסקים רבים.

אקספדיטור מאיץ עסקים בע"מ היא חברה בבעלות פרטית הפועלת תחת רישיון לייעוץ מטעם ארגון WISE – ארגון חברויות בינלאומי המאחד עסקים ויועצים הפועלים להטמעה ושימוש בעקרונות אלה של מינהל מודרני ואתיקה בעולם העסקים.