המשימה

"מנהלים יציבים, אתיים ופרודוקטיביים,
שיוצרים קהילת עסקים יציבה אתית ומשגשגת
שהחיים בה הם חוויה משמחת." עפר פלאוט

"קידום קונה לך זמן. ובזמן הזה תוכל להתארגן כדי ליצור עוד זמן."
עפר פלאוט
מייסד אקספדיטור מאיץ עסקים בע"מ

הגדלת הכנסות ורווחים

הגדלת הכנסות ורווחים אינה פעולה חד פעמית, או פעולה מזדמנת. כדי ליצור הגדלת הכנסות ורווחים בצורה עקבית ומתמדת יש צורך באסטרטגיה ומכניזם שממשיך ויוצר ומנהל שיודע לדחוף ולדחוף ולדחוף להתרחבות.

התארגנות נכונה

בלי התארגנות נכונה, תזכה למנה הגונה של בלבול, או אבדן תפוקה.
ההפסד האמיתי הוא ההכנסה והרווחים שיכולת להכניס ולא הכנסת.
התארגנות נכונה, מעלה את המורל, ומאפשר עבודה חלקה ללא מורת רוח.

ניהול פיננסי נכון

ניהול פיננסי נכון כולל תכנון הכנסה שיוצר הכנסה שעולה בצורה עקבית כרצונך, ושומר שההוצאות תהיינה קטנות מההכנסות בכל רגע נתון. איך עושים את זה?

צור קשר ואספר לך: 054-6300306 עפר

כמה מהמאפיינים של פרוייקטים של ייעוץ והכשרה באקספדיטור מאיץ עסקים

ניהול על פי סטטיסטיקות

ניהול יכול להתבצע אך ורק על פי סטטיסטיקות אמיתיות ומעשיות. ניהול על פי כל דבר אחר כמו שמועות, תחושות, והערכות יגרום לעסק להצמטצמם וצפוי שתתאכזב

איך מוצאים מה צריך לטפל?

כל ייעוץ מתחיל בחקירה מדויקת שמטרתה: להציב את המטרות הרצויות לבעל העסק, לסקור ולנתח את המצב הקיים ולמצוא את הסיבה האמיתית שאם תטופל נכון - תביא לשיפור מעשי ומובחן.

שיטת הכשרה ייחודית

האם היית רוצה לטוס במטוס שהטייס עבר את בחינת המקצוע שלו בציון 82? באותו אופן מדוע לתת את העסק שלך למנהל שלא קיבל 100% בבחינת יכולתו ליישם מה שלמד? תקן המעבר בתכניות ההכשרה שלנו הוא 100% יכולת ליישם את מה שלמדת באותו כולל תרגול מעשי ובחינה.

עבודה על פי מכניזם ידוע מראש

במקום להמציא את הגלגל, או לנסות לארגן את העסק שלך, את מערכת השיווק, המכירות, אספקת השירות והפיננסים לפי ריבוי מודלים שלא תואמים אחד את השני, אנו עובדים עם מודל אחיד שעובר דרך כל מחלקות הארגון ולכן מביא תוצאות שאין שני להן.

שיפור חוויית הלקוח

שיווק אינו פעולה חד פעמית. מטרתו לצור רצון ולמכור משהו. מערכי השיווק שלנו דואגים גם לגיוס לקוחות חדשים וגם לשימור קיימים.

למד לעבוד בצורה מסודרת

על מנת להבטיח תוצאות רצויות, עבור כל פרויקט ייעוץ והכשרה לבעל העסק, למנהלים, וצוותי העובדים, נמצאת תחת פיקוח של רצף הפעולות הצפוי ועוברת פיקוח מעשי שוטף על ידי יועץ בכיר שבודק את ההתקדמות מול התוצאות כיעדים וכסטטיסטיקות.